Sohbet 'e giriş yap!

Canliask Chat Odaları: Sizde Canlı Aşk’a Katılın.

Canliask, mobil çağın en kapsamlı chat ve yeni nesil üyeliksiz bedava sohbet sitesi.

Canliask Sohbet Sitesi Ücretli mi?

CanliAsk sizlere hiç bir ücret ödemeden %100 ücretsiz canlı sohbet deneyimi yaşatmaktadır. Canliask ‘a ücretsiz olarak kayıt olun, kendinize bir nick belirleyin ve gerekli ayarları yaparak site içerisinde rahatlıkla sohbet etmeye başlayın.

Sesli chat siteleri arasında en popüleri olan bizde sohbet sesli chat sitemizde, kullanıcılar ücretsiz olarak insanlarla tanışabilir ve onlarla arkadaşlık edinebilir. Bu kullanımın kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için sadece sohbet girişi yapmanız yeterlidir.

Canlı Aşk Mobil Cihazlarla Kullanılabilir mi?

CanliAsk, irc ve mobil gibi sohbet teknolojilerini birleştirerek kullanıcılarına yeni nesil hizmet sağlamaktadır. Bu yeni nesil mobil sesli chat sitesi ile siz de istediğiniz zaman sohbete başlayabilirsiniz. Birçok seçenek ve bölümden oluşan mobil chat sitemizde %100 ücretsiz canlı sohbet deneyimi yaşayabileceksiniz.

Sitemizde dünya genelinden sesli chat yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinde arkadaşlık ilanları bulunmamakta ve hiçbir şekilde üyelerimizi kendi aralarında bir araya getirmek için herhangi bir çaba da sarf etmemekteyiz. Sitemizde kimse yalnız değildir, yeni insanlarla tanışabilir seviyeli sohbetler edebilirsiniz. Mobil uyumlu sitemize giriş yaparak yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden dilediğiniz saatte herhangi bir ödeme yapmadan chat ve sohbet edebileceksiniz. Mobil uygulamalı bir web sitesi olduğu için dilediğiniz her an cep telefonu ve tabletlerinizden bağlanabilirsiniz. CanliAsk ‘in, en net görülen başarısı bedava hizmet veren mobil uyumlu bir platform olup herhangi bir ücret talep etmemesidir.


Sesli sohbet, sesli chat, görüntülü sohbet, kameralı sohbet ile sizleri büyük bir aile içerisinde ağırlamak istiyoruz.

  Sesli Sohbet Yeri

CanliAsk Sohbet Sitesi olarak yeni nesil bir araya gelerek her ortamda yenilikler sunmak için yola çıktık.

Canliask sohbet ve chat platformunun yeni adresi olan CanliAsk ile net bir şekilde istediğiniz yerden sisteme giriş yapabilirsiniz. Binlerce insanla tanışabilir, özel odalar aracılığıyla sohbet ederek dilediğiniz an yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Sitemize yeni başlayan üyelerimiz için şu anda ücretsiz olarak 5 adet sesli odanın bulunduğunu belirtiyorum. 1. odamıza girip “sadece konuşmak istiyorum, video yok” diyenler 2. odama geçebilir ve sadece sesli chat yapabilirler… 3.,4.,5. odalar ise Video destekli sesli chat odaları dır. Dilediğiniz gibi herhangi bir ücret ödemeden bu 5 odada bedava olarak canlı sohbet edebilirsiniz.

Çok yakında kendimize has ve özgün bir mobil uygulama ile de karşınızda olacağız.

Başa dön tuşu
error: Seni gidi yaramaz seniii :)
SEO BY: LitmuS ❤️