Mobil Sohbet Odaları – Ücretsiz Chat

mobil sohbet siteleri özellikle akıllı telefonların yaşamımıza girmesiyle birlikte goygoy sohbet daha çok tercih edilir hale geldi.

mobil sohbet ve izmir sohbet olarak insanların kaliteli bir ortamda mobil sesli sohbet etmeleri amacıyla açtığımız odamıza kıymetli dostlarımızı bekliyoruz.

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın eksilmez bir parçası olan mobil sesli chat bizlere birçok kolaylık sağlamıştır.

sesli chat mobil sayesinde farklı şehirden insanlarla bir araya gelerek arkadaşlıklar kurun ve bedava sohbet edin.

bedava chat mobil akıllı telefonlar sayesinde artık insanlar her yerde ister yanında olsun isterse uzaktaki insanlarla muhabbet etme olanağına kavuşmuştur.

e sohbet mobil sayesinde kilometrelerce uzakta olan insanlara bir tıkla ulaşabilir, onlarla iletişim kurabilirsiniz.

tam sohbet mobil sizlere kaliteli hizmet vererek yeni arkadaşlıklar edinmeniz için ücretsiz servisler sunmaktadır.

Chat Dünyası e sohbet mobil kelimesini sanırım mobil chat tamamen bitene kadar unutmayacaktır. Chat severlerin bir zamanlar efsane sohbet odaları sitesiydi.

mobil chat geveze irc dünyasının en yaygın olduğu dönemlerde tamamen Türklerin kurduğu efsane sunucu olarak hafızalara kazınmıştır.

irc ilk başladığı zamanlarda Dal net gibi yabancı kökenli fakat Türkiye kullanıcıları için açılmış Türk kanallarına sahip sunucular mevcuttu.

Birçok Türkiye kullanıcısını böyle yabancı sunucular kendi aralarında paylaşarak güçlerine güç katmaktaydı..

Henüz irc ile yeni tanışmış biri olarak aklımdan geçen; neden bizim Sohbet Odaları sunucumuz yok fikrini aklımdan geçirirken düşüncelerimi hayata geçiren bilgi ve donanımlı abilerimiz bu furyanın ateşini yaktı.

sohbet mobil bu furyanın öncüleri arasında efsanelerdendir. Mynet ve Rekornet ile birlikte Kelebek Chat Sunucusu muhteşem bir atılımla Türkiye kaynaklı büyük sunucular olarak hizmete başladılar.

Bu saydığım üç sunucu içinde goygoy sohbet sunucusunun ayrı bir stratejisi vardı ozamanlar. Rekor ve Mynet internet sitesi üzerinden kullanıcı hizmetine ağırlık verirken.

  Ay Sohbet: Mobil Uyumlu Türkçe Sohbet Sitesi
mobil sohbet odaları
mobil sohbet odaları

Kelebek Chat çıkardığı Scriptlerle Kullanıcılarını adeta mest etmişti. Kelebek Script ve türevlerinin her biri efsane haline gelmişti.

Bu atılımla o dönemlerin internet kafelerinde sohbet scripti olarak neredeyse tamamında Kelebek Scriptler kuruluydu.

Kelebek Sohbet mirc scripti her internet kafenin fenomeni olduğu için mirc kullanıcılarının neredeyse tamamı kelebek sohbet ve kelebek chat sunucusuna girerdi.

Bizlerde böyle zamanları görmüş izmir sohbet kullanıcıları olarak Kelebek Sohbet Odaları sitemizi sizlerin hizmetine sunmaya karar verdik.

Kelebek Sohbet efsanesini bir nebze olsun yaşatabilmek ve günümüz çıkar ilişkili sohbet sunucularına inat Bedava Sohbet Odaları Sitemiz Yayın Hayatına başladı.

Başa dön tuşu

Bu site satılıktır.

 

Tekil hit ve ziyaretçisi bulunan bu site sitenize user katkısı sağlayacaktır.


İletişim için: [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

This will close in 25 seconds

error: Seni gidi yaramaz seniii :)